bejegyezte: Sztre @ 3:57 0 megjegyzés
Kíváncsi vagyok a világra. Szeretem a szépet, legkülönbözőbb formáiban. Szeretek rácsodálkozni, felismerni, elgondolkodni, játszani, alkotni.
Teljes profil megtekintése
FeliratkozásBejegyzések [Atom]